Słupki hotelowe - jakie wybrać?

Rola słupków odgradzających w przestrzeni hotelowej. Przykłady zastosowań oraz popularne modele słupków z liną.

Czytaj dalej
0 komentarze
121 odsłony

Ramki OWZ w oznakowaniu przestrzeni

Czy wiesz, że ramka OWZ to jeden z popularniejszych nośników informacji i reklamy? Sprawdź jej zalety i uniwersalność. Proste ramki plakatowe sprawdzą się w większości miejsc i firm.

Czytaj dalej
0 komentarze
144 odsłony

Wykorzystanie linek stalowych do trejaży ogrodowych

Elegancki trejaż ogrodowy wykonany własnoręcznie? Wykorzystaj połączenie linki stalowej i drewnianej ramki, aby osiągnąć estetyczne i funkcjonalne rozwiązanie.

Czytaj dalej
0 komentarze
2756 odsłony

Jak zamocować linkę stalową?

Okucia, akcesoria i elementy stosowane do mocowania linki stalowej, która wykorzystywana jest popularnie do wielu celów, w tym do tworzenia popularnych balustrad linkowych.

Czytaj dalej
0 komentarze
5727 odsłony

Różne sposoby mocowania taśmy odgradzającej

Konieczność wydzielania przestrzeni z ruchu w celach bezpieczeństwa to częsty problem, a zarazem obowiązek wynikający z przepisów BHP. Taka potrzeba pojawia się w magazynach, przestrzeniach sklepowych, czy miejscach objętych pracami remontowymi. Warunki do rozwinięcia taśmy odgradzającej bywają różne. Warto zatem poznać możliwości montażowe kaset z wysuwaną taśmą, by w prosty sposób dopasować optymalne rozwiązanie do własnych potrzeb.

Czytaj dalej
0 komentarze
1283 odsłony

Poręcze z liny jutowej - jak je wykonać?

Naturalna lina konopna coraz chętniej stosowana jest przy aranżacji domowego wnętrza. Pomysłodawcy wykorzystują ją jako element dekoracyjny lub konstrukcyjny. Robią to na niezliczone sposoby: w projektach lamp, mebli, czy przedmiotów codziennego użytku

Czytaj dalej
0 komentarze
6481 odsłony

Co wyróżnia słupki BELTRAC

Rodzina słupków BELTRAC to funkcjonalne systemy odgradzające o szerokich możliwościach. Poznaj zalety i innowacje jakie zostały wykorzystane przy projektowaniu rozwiązania. Zakup słupków BELTRAC to z pewnością inwestycja na długie lata.

Czytaj dalej
0 komentarze
632 odsłony

Wynajem słupków

Oferujemy Państwu możliwość wynajęcia słupków odgradzających z taśmą STOPPER POINT (2,5 m).Na wynajem posiadamy słupki czarne z czarno-szarą taśmą. Prosimy o kontakt w sprawie potwierdzenia dostępności.

Czytaj dalej
0 komentarze
764 odsłony

Oznakowanie i wydzielanie miejsc niebezpiecznych

Jednym z wielu zastosowań naszego asortymentu jest zapewnienie bezpieczeństwa w miejscu pracy. Podstawowym obowiązkiem każdego z pracodawców będzie zatem dołożenie wszelkich starań, aby szczególnie niebezpieczne miejsca zostały odpowiednio oznaczone. Zmniejszenie ryzyka wystąpienia wypadku ogranicza kosztowne następstwa, wynikające z niedopełnienia tego aspektu.

Czytaj dalej
0 komentarze
3064 odsłony

Różne opcje montażu słupków BELTRAC

Słupki odgradzające z rodziny BELTRAC to często rozwiązania o bogatych możliwościach montażowych. Każdy z nich, w swojej charakterystyce produktu posiada specjalne oznaczenie, informujące w jakiej wersji bazy (podstawy) dostępny jest dany model słupka.

Czytaj dalej
0 komentarze
723 odsłony

Jak odgrodzić wybrany obszar?

Słupki odgradzające sprawdzają się wszędzie tam, gdzie jest potrzebny podział przestrzeni, wyznaczenie osobnego terenu czy zarządzanie kolejką (tłumem). Jest to więc świetne rozwiązanie dla takich instytucji jak: muzea, banki, hotele, centra handlowe, teatry, kina, biblioteki i wiele innych.Słupki z taśmą czy liną dają możliwość szybkiej i łatwej zmiany rozstawienia, przez co skutecznie sprawdzają się w różnych okolicznościach.

Czytaj dalej
0 komentarze
560 odsłony
Product added to wishlist
Product added to compare.