Slupkiodgradzajace24.pl to sklep internetowy będący własnością firmy CHRIS z siedzibą w Krakowie.

Nasza firma, istniejąca na polskim rynku od ponad 20 lat, zdobyła w tym czasie bogate doświadczenie w kompleksowej obsłudze instytucji publicznych i placówek kultury, zwracając szczególną uwagę na potrzeby i oczekiwania naszych Klientów. W związku z bogatą ofertą słupków odgradzających i akcesoriów uzupełniających, stworzyliśmy sklep poświęcony wyłącznie temu asortymentowi. Dołożyliśmy wszelkich starań aby nasza propozycja była przedstawiona w sposób jasny i czytelny.

Dlaczego warto skorzystać z oferty naszego sklepu?

  • Profesjonalna obsługa i doradztwo w doborze rozwiązania.
  • Zadowolenie Klientów stawiamy na pierwszym miejscu.
  • Bogaty wybór możliwości pozwala idealnie dostosować produkt do Państwa oczekiwań.
  • Wysokiej jakości materiały gwarantują stabilność i bezpieczeństwo stosowanego rozwiązania.

Co oferujemy?

Słupki i systemy słupków odgradzających

Systemy odgradzające

Oferowane przez nas produkty pozwalają tworzyć profesjonalne systemy odgradzające, pomocne w organizacji przestrzeni i ruchu. Funkcjonalne słupki z rodziny BELTRAC to uniwersalne rozwiązanie, które uwzględnia różne sposoby montażu, a także bogatą gamę kolorów taśm.

Komponenty do poręczy linowych

Akcesoria do poręczy linowych

Posiadamy bogatą ofertę okuć, uchwytów i mocowań wykorzystywanych podczas montażu poręczy linowych. Dostarczamy rozwiązania zarówno dla wersji tradycyjnej z liną jutową lub nowoczesnej, bazującej na linkach stalowych. Stawiamy na wysoką jakość i ponadczasowość produktów.

Systemy informacyjne

Komunikacja wizualna

Wszędzie gdzie istnieje konieczność organizacji przestrzeni, odgrodzenia danego obszaru czy wytyczenia ruchu, niezbędne okazują się nośniki informacji. Nasza oferta obejmuje zatem stojaki informacyjne i tabliczki, z pomocą których w czytelny sposób przekażesz każdy komunikat.

Product added to wishlist
Product added to compare.