W naszej ofercie posiadamy bogaty wybór słupków odgradzających, dopasowanych do indywidualnych potrzeb Klienta. Oferowany przez nas towar wykonany jest z wysokiej jakości materiałów, z dbałością o estetykę wyglądu i bezpieczeństwo użytkowania.
 
Jak dobrać odpowiedni słupek?
  1. Na początku musimy określić, jaki obszar potrzebujemy odgrodzić.
  2. Następnie należy wybrać czy chcemy aby odgrodzić teren taśmą (słupki z wyciąganą taśmą) czy liną (słupki tradycyjne z liną).
  3. Gdy dokonamy wyboru pomiędzy taśmą a liną, pozostaje nam dobrać słupek odpowiedni do naszych potrzeb. W naszej ofercie znajduję się wiele produktów zróżnicowanych pod względem wyglądu jak i zastosowania, do wnętrz i na zewnątrz. Należy zwrócić przy tym uwagę na maksymalną długość / zasięg taśmy bądź liny jaką można zastosować.
  4. Później pozostaje nam tylko określić, na podstawie sumarycznej długości, ilość słupków jaką potrzebujemy.
Przykład rozwiązań:  dobór słupków do długości 9 m

Opcja 1.
 
Obszar zaczyna się od słupka i kończy na słupku, przy założeniu że ostatni z nich nie posiada taśmy, tylko kasetę, do której można przypiąć taśmę od poprzedzającego słupka.
Uwaga! Ta opcja dostępna jest tylko przy wybranych słupkach.

Przy wyborze słupków Master, maksymalna długość taśmy wynosi 3 m. Aby ogrodzić 9 m, potrzebujemy 3 słupki z taśmą i 1 ostatni z pustą kasetą, tak aby można było zaczepić taśmę ze słupka poprzedzającego. Przy obecnych cenach koszt takiego zestawu wynosi:
3*cena słupka z taśmą+1*cena słupka z pustą kasetą = 3*605,16+1*475,16 = 2290,14 zł

 Zamów zestaw odgradzający 9 m 
 
Opcja 2.
 
Obszar zaczyna się od słupka a kończy na mocowaniu ściennym.
 
Przy słupkach Master nadal potrzebujemy 3 słupki z taśmą,  a zamiast ostatniego słupka przyjmującego taśmę, wykorzystujemy klips ścienny. Sprawdzi się to doskonale w przypadku stałego miejsca użycia oraz możliwości  montażu ściennego.  Przy obecnych cenach koszt takiego zestawu wynosi :
3*cena słupka z taśmą+1*cena klipsa ściennego = 3*605,16+1*52,20 = 1867,68 zł

 Zamów zestaw odgradzający 9 m z uchwytem ściennym 

 
Opcja 3.
 
Obszar zaczyna się od słupka i kończy na słupku, ale ostatni z nich również wyposażony jest w taśmę. Wariant podstawowy dający nam możliwość dowolnej konfiguracji bez zastanawiania się który słupek ma być ostatni. Nie ma potrzeby montażu ściennego klipsa, a rozwiązanie jest bardzo mobilne, nie ograniczające nas do stałej przestrzeni.  W razie potrzeby zawsze mamy już zapas jednej długości taśmy.
 
Przy słupkach Master potrzeba 4 słupki z taśmą których koszt wyniesie:
4*cena słupka z taśmą = 4*605,16 = 2420,64

 Zamów dowolną ilość słupków Master

 
Potrzebujesz inną długość odgrodzenia?
Skontaktuj się z nami, zaproponujemy gotowe rozwiązanie!
 
 

Powiązane produkty

2 453,05 zł
Cena za wybrany zestaw: MASTER: 3 x słupek z taśmą 3 m 1 x słupek bez taśmy (kończący) MASTER WALL: 3 x słupek z taśmą 3 m 1 x mocowanie ścienne do taśmy

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.
Product added to wishlist
Product added to compare.

Zbieramy pliki cookies dla poprawnego działania strony. Więcej informacji o ich przetwarzaniu znajdziesz w polityce prywatności.