Poręcze z liny

Poręcze z liną tradycyjną (sznurem)

Zakończenia lin

65,15 zł
Cena za wybrane zakończenie liny. Wybierz rodzaj zakończenia, kolor oraz średnicę liny.
Poręcze z liną tradycyjną (sznurem)

Lina bawełniana biała

21,09 zł
Cena za 1 mb uzależniona jest od zamawianej długości. Minimalne zamówienie: 5 mb. Czas realizacji: 2-5 dni roboczych (O szczegóły pytaj Sprzedawcę).
Poręcze z liny

Lina jutowa do odgrodzeń

11,50 zł
Cena jest zależna od ilości metrów, którą zamawiasz. Cena dotyczy 1 mb w danym przedziale długości. Minimalne zamówienie: 10 mb. Rozwiń listę i wybierz interesujący Cię wariant.
Pokazano 1-24 z 28 pozycji

W tej kategorii znajdą Państwo szeroką ofertę poręczy linowych (wykorzystywanych do budowy m. in. poręczy schodowych, balustrad z liną) i lin z różnych materiałów o różnych kolorach. Wszystkie potrzebne akcesoria (okucia do lin) są estetycznie wykonane oraz odpowiednio dopracowane do poprawnego montażu.
Obszar zastosowania poręczy i ilin jest bardzo szeroki, instalowane są w domach, mieszkaniach, ogrodach, na tarasach, łodziach, jachtach, muzeach, restauracjach, dyskotekach, kinach, kawiarniach,stoiskach targowych, poczekalniach, "przestrzeniach" reprezentacyjnych i budynkach o tzw. Użyteczności Publicznej. Poręcze linowe instalowane są głównie na klatkach schodowych, czyniąc chłodny, czysto funkcjonalny design schodów bardziej wysmakowanym i wpadającym w oko elementem wnętrzarskim.Dobierz potrzebne elementy!

Product added to wishlist
Product added to compare.