Ramki OWZ w oznakowaniu przestrzeni

Jeżeli szukasz produktu do prezentacji najróżniejszych treści i obrazków w formie wydruków, to ramki OWZ są właśnie dla Ciebie! Ze względu na prostotę wykonania i uniwersalność znajdą one zastosowanie w najróżniejszych miejscach i branżach.

Przyjrzyjmy się im bliżej!

O produkcie

Bezsprzecznie, ich niewątpliwą zaletą jest prostota wykonania, a co za tym idzie - łatwość obsługi. Skrótowiec OWZ pokazuje jak szybko - bo dosłownie 3 krokach, przebiega wymiana grafiki na nową. Otwierasz listwę – wkładasz grafikę – zamykasz profil. Produkty dostępne są na wydruki w popularnych formatach A4, A3, A0, A1, A2, B1 i B2, w kolorze srebrnym (Snap Silver) lub czarnym (Snap Black). Zbudowane są z aluminiowej ramy oraz frontu chroniącego wydruk, w postaci antyrefleksyjnej folii PCV.

Oprócz ramek zatrzaskowych wewnętrznych istnieją ramki wodoszczelne (posiadające dodatkową uszczelkę) z przeznaczeniem na zewnątrz.

Ramki OWZ - jak to działa

Dlaczego warto korzystać z ramek zatrzaskowych?

Nośnik informacji w firmie

Przekaz marketingowy jest niezwykle ważnym czynnikiem, mającym znaczący wpływ na rozwój i sukces w biznesie. To jak zaprezentujesz swoje materiały informacyjne, świadczy o rzetelności i estetyce firmy. W oczach konsumenta szkicuje się klarowny wizerunek marki. Ramy reklamowe typu OWZ są doskonałym narzędziem do usprawnienia przepływu wiadomości - jeśli zależy nam na czasie i nienagannej prezentacji.

Szybka zmiana kompozycji - proste rozwiązanie

W przypadku wieszania większej ilości ramek lub częstych zmian ich położenia, proponujemy skorzystać z systemu podwieszania na linkach. Jest to dobry patent, by oszczędzić sobie dodatkowej pracy, jaką jest robienie kolejnych dziur w ścianie. Dodatkowo daje swobodę manewrowania ramkami na boki a także góra-dół.

Ozdoba w domu

Ramki plakatowe OWZ z powodzeniem mogą służyć również do celów prywatnych. Oprawione zdjęcia, dyplomy czy plakaty będą pełnić funkcję wizerunkową i dekoracyjną. Wówczas ramki zatrzaskowe wieszamy na ścianie lub stawiamy na biurku / komodzie ( opieramy na podpórce zwanej „ krawatem”) i gotowe!

Ramki zatrzaskowe OWZ

Powszechne miejsca prezentacji ram OWZ

Nawet nie zdajemy sobie sprawy, jak często mamy z nimi styczność na co dzień! W przestrzeni publicznej funkcjonują głównie jako plakaty reklamowe, informacyjne.

Są to np.:

  • biura / gabinety
  • kina / teatry
  • sklepy / lokale usługowe 
  • urzędy 
  • hotele/ restauracje
  • muzea
  • targi / wystawy
  • korytarze/ poczekalnie
  • salony fryzjerskie 
  • windy

Minimalistyczny wygląd ramy, lekka konstrukcja i jej stonowane kolory sprawią, że idealnie wpasują się w najróżniejsze gusta, a także wkomponują się w każde wnętrze. Ramka OWZ to dobra inwestycja na lata!

Powiązane produkty

Ramki na plakat

Ramka na plakat OWZ A4

KRA4G25ABS
39,90 zł
Cena za 1 ramkę OWZ w formacie A4. Cena nie obejmuje wydruku.

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.
Product added to wishlist
Product added to compare.

Zbieramy pliki cookies dla poprawnego działania strony. Więcej informacji o ich przetwarzaniu znajdziesz w polityce prywatności.