Trejaż ogrodowy stanowi potrzebne wsparcie dla roślin pnących, które uprawia się w przydomowym ogródku. W tym celu można zastosować gotowe, istniejące rozwiązania lub wykonać  je samemu, według indywidualnych potrzeb.

Jedną z możliwych opcji jest wykonanie drewnianej „obramówki”, a następnie wykorzystanie linek stalowych do stworzenia siatki lub poziomych/pionowych prowadnic dla roślin. Do odpowiedniego napięcia linki wykorzystać należy przystosowane do tego celu mocowania. Stalowa linka do pnączy powinna być odporna na warunki pogodowe a użyty system naciągający dobrany do rodzaju materiału (np. drewno, metal).

W połączeniu z drewnem wykorzystać można linkę stalową nierdzewną kat. A4 z zaciskami, zakończonymi gwintem do drewna. Takie rozwiązanie pozwala zachować lekkość wizualną konstrukcji oraz zapewnić prawidłowy wzrost roślin. Gęstość siatki czy rozmieszczenie linek ustalamy indywidualnie, co sprawia, że rozwiązanie to jest niezwykle elastyczne i funkcjonalne. 

Trejaż z linek

Powiązane produkty

Balustrada z linek stalowych

Zestaw mocowań do drewna z linką stalową

120,64 zł
Cena za wybrany zestaw. Zestaw 2 metry linki 4 mm 7 x 19 zakończonej zaciskami: Zacisk z gwintem prawym do drewna (zaciśnięty na lince) Zacisk z gwintem lewym do drewna (zaciśnięty na lince) Zestaw 3 metry linki 4 mm 7 x 19 zakończonej zaciskami: Zacisk z gwintem prawym do drewna (zaciśnięty na lince) Zacisk z gwintem lewym do drewna...

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.
Product added to wishlist
Product added to compare.