Kaseta ścienna

Najbardziej standardowym rozwiązaniem są kasety z montażem ściennym, przykręcane na stałe do powierzchni. Opcja ta bardzo dobrze sprawdzi się w korytarzach i przejściach oraz wszędzie tam, gdzie nie istnieje potrzeba zmiany położenia kasety z taśmą. Jej zakończenie zaczepiamy o specjalny uchwyt, który powinien znaleźć się na przeciwległej powierzchni. Istnieją uchwyty przykręcane do ściany, lub mocowane magnetycznie. Jeśli zdecydujemy się na zakup rozwiązania angielskiej marki Skipper®, będziemy mieć do wyboru szereg dodatkowych mocowań tj. uchwyt do słupów i filarów, uchwyt imadłowy do regałów i rusztowań, czy przyssawka do szyby.

Kaseta ścienna


Kaseta odgradzająca z mocowaniem magnetycznym

Bardzo popularne i praktyczne rozwiązanie, które pozwala na szybki i wygodny montaż kasety z taśmą. Wykorzystywane na regałach, rusztowaniach, bokach samochodów i wszędzie tam gdzie zachodzi możliwość mocowania na magnes. W ofercie sklepów znajdują się produkty o różnym zasięgu (nawet 22 metry), z wykorzystaniem taśm, dostępnych w szerokim zakresie kolorystycznym. Wśród propozycji znajdą Państwo także profesjonalne systemy odgradzające Skipper®, umożliwiające użycie dodatkowo oświetlenia ostrzegawczego czy tabliczki informacyjnej.

Kaseta magnetyczna z taśma Kaseta z mocowaniem magnetycznym


Kaseta z taśmą mocowana na szybie

Jeśli w miejscu montażu taśmy odgradzającej masz do czynienia z przeszkleniem drzwi, okien, czy inną powierzchnią o wysokim połysku, skorzystaj z profesjonalnych rozwiązań na przyssawce. Angielski producent Skipper® przewidział taką potrzebę i zaproponował specjalny uchwyt, który pozwala w ten sposób zamocować kasetę z taśmą Skipper XS. Istnieje aż pięć rozwiązań montażowych zakończenia taśmy, dlatego produkt ten daje naprawdę szerokie możliwości zastosowania.

Kaseta z taśmą mocowana na szkle


Kaseta z taśmą do mocowania na filarach

Potrzeba montażu kasety z taśmą na filarze, słupie, drzewie czy innym obłym elemencie to popularna sytuacja, której naprzeciw wychodzi rozwiązanie marki Skipper®. Funkcjonalna kaseta z taśmą o długim, bo aż 9-metrowym zasięgu, doskonale sprawdzi się w tego rodzaju przypadkach. Specjalny uchwyt montażowy z linką pozwoli na łatwe i szybkie przytwierdzenie kasety do okrągłej powierzchni. Dodatkową zaletą produktu jest możliwość zwiększenia funkcjonalności, poprzez dokupienie tabliczki informacyjnej czy lampy ostrzegawczej.

Uchwyt na filar i słup do kasety z taśmą


Kaseta z taśmą do mocowania na regałach, półkach i rusztowaniach

Hale magazynowe, fabryki, sklepy oraz inne pracownie to miejsca, w których zachodzi potrzeba czasowego wygrodzenia obszaru objętego pracami. Wszędzie tam, gdzie mamy do czynienia z regałami, rusztowaniami, półkami, blatami czy ościeżnicami, możemy zastosować tzw. uchwyt imadłowy. Dzięki regulacji zacisku, jest on rozwiązaniem dość uniwersalnym i sprawdzi się na powierzchniach o różnej grubości. W połączeniu z kompatybilną kasetą Skipper XS, stanowią niezwykle praktyczny sposób odgrodzenia o dużym zasięgu taśmy.

 Kaseta z taśmą odgradzającą mocowana do regału Zastosowanie lampy ostrzegawczej na kasecie z taśmą


 
Kasety podtynkowe z taśmą

Jeśli jesteś na etapie budowy lub remontu, warto zastanowić się nad praktycznymi kasetami podtynkowymi, które schowane w ścianie, są prawie niewidoczne. Ich najważniejszą zaletą jest oszczędność miejsca, co ma szczególne znaczenie w wąskich korytarzach i przejściach.

Kasety podtynkowe z taśmą

Powiązane produkty

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.
Product added to wishlist
Product added to compare.