Wykorzystując systemy odgradzające, jakimi są słupki hotelowe, można w znaczny sposób usprawnić organizację funkcjonowania hotelu, oraz wydzielić strefy. Są elementem MAŁEJ architektury, ale mają WIELKIE znaczenie w zarządzaniu przestrzenią. Przyjrzyjmy się im dokładniej.

Jakie korzyści zapewniają słupki z liną w hotelarstwie?

Bezpieczeństwo, ochrona

Ustawione w odpowiednim miejscu, pozwalają zapanować nad danym obszarem, wprowadzając w nim ład i porządek. Mają więc za zadanie chronić i odgradzać, a nawet występują w formie blokady. W nagłych sytuacjach, gdy wkrada się chaos i wymagana jest interwencja, nic nie sprawdzi się lepiej!

Dzięki swojej mobilności wystarczy je tylko przesunąć lub szybko ustawić w pożądanej konfiguracji, a następnie w łatwy sposób doczepić liny, zakończone wygodnym zapięciem w postaci karabińczyków. Wszystko to potrwa dosłownie chwilę. Słupki hotelowe, jak np. model CROWN - są dodatkowo bardzo reprezentacyjne, zakończone klasyczną koroną w formie kuli.

Zdyscyplinowanie

W trosce o komfort klientów mogą zostać ustawione tak, by wyznaczyć dla nich dogodną ścieżkę do poruszania się. Taki tor, oddzieli miejsca o zróżnicowanym charakterze (niekoniecznie przychylnym do przechadzek przez osoby niepowołane), od tych dostępnych dla wszystkich lub np. tylko dla obsługi. Wykorzystanie słupków pozwoli podzielić duże powierzchnie na mniejsze strefy. Słupki odgradzające STOPPER TEX i ich bogatsza wersja STOPPER TEX 2 doskonale sprawdzą się do tego celu. Obydwa wykonane są z wysokiej jakości polerowanej stali i wyposażone w osiem miejsc, przeznaczonych do doczepiania liny zakończonej karabińczykiem. Słupki TOPPER TEX 2 dają ponadto możliwość na zamocowanie liny na dwóch poziomach! Sprawi to wrażenie jeszcze pewniejszego odseparowania.

Prezentacja

Słupki hotelowe z liną wyróżniają się niezwykła elegancją. Maja proste, minimalistyczne kształty, które będą współgrać z każdym otoczeniem. Pomimo smukłego wyglądu, imponują swoją solidną budową. W dolnej części podstawy znajduje się obciążenie stabilizujące, które sprawia, że słupek nie zostanie przypadkowo przewrócony. Najczęściej jego waga oscyluje w granicach 8 - 10 kg.

Kolejnym benefitem z posiadania tego typu produktów jest funkcja ozdobna, dekoracyjna. Słupki odgradzające są często tymczasowo ustawiane przy wejściu do budynku - najlepiej pod zadaszeniem, podkreślając tym samym jego gustowny styl i czyniąc go jeszcze bardziej luksusowym. Najczęściej ma to miejsce podczas przygotowań do ważnych wydarzeń, spotkań biznesowych, czy odwiedzin wielkich osobowości. Instalacja słupków hotelowych nie pochłania wiele czasu, a i demontaż można przeprowadzić w mgnieniu oka. Stylowe słupki z linii LUXOR, występujące w czterech wariantach wykończenia i z czterokierunkowym uchwytem do lin, okażą się w tej sytuacji perfekcyjne.

Gwarancja wysokiej jakości produktów i ich szeroka gama kolorystyczna, różne wykończenia słupków i lin z pewnością zadowolą najbardziej wymagających klientów. Solidne narzędzia do wygradzania powierzchni to niewątpliwie inwestycja na lata. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu.

Słupki odgradzające Stopper Tex 2

Powiązane produkty

Słupki z liną

LUXOR

794,97 zł
Cena za wybrany wariant słupka. Nie obejmuje liny.
Słupki z liną

STOPPER TEX 2

1 220,10 zł
Cena za słupek w wybranym kolorze. Cena nie obejmuje liny. Należy ją zamówić oddzielnie.

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.
Product added to wishlist
Product added to compare.

Zbieramy pliki cookies dla poprawnego działania strony. Więcej informacji o ich przetwarzaniu znajdziesz w polityce prywatności.