Sznur TEX czarny - mosiądz

Sznur TEX czarny - mosiądz

Cena za wybranej długości sznur, zakończony karabińczykami w kolorze mosiądz. Liny dedykowane do słupków TEX.

Długość liny
  • 1 m
  • 1,5 m
  • 2 m
TEXOTSW100
221,70 zł
Brutto

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Sznur TEX czarny - mosiądz

Sznur TEX czarny - mosiądz

Cena za wybranej długości sznur, zakończony karabińczykami w kolorze mosiądz. Liny dedykowane do słupków TEX.

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, biuro obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pola wymagane

Anuluj lub 

 
Sznur do słupków odgradzających z linii TEX, zakończony karabińczykiem w kolorze mosiądzu, służącym do przypinania liny do słupka. Wygody i prosty system. W standardzie 3 długości do wyboru.

Aluminiowa szyna w atrakcyjnym wizualnie wykończeniu szczotkowanej stali to niebanalne rozwiązanie dla Twojego systemu zawieszeń. Obok eleganckiego wyglądu, ważną zaletą tej szyny jest jej powierzchnia, na której drobne zarysowania, powstające podczas dłuższego użytkowania, są praktycznie nie widoczne.

Szyna, przy użyciu dodatkowo linek i specjalnych haczyków, pozwala na atrakcyjną i indywidualną aranżację pomieszczenia i ściany. To praktyczne i bardzo elastyczne rozwiązanie. Z łatwością zawiesisz obrazy, zdjęcia, dzieła sztuki czy lustra. Bez trudu zmienisz ich położenie, bez konieczności wiercenia kolejnych otworów w ścianie.

Zestaw montażowy (zamawiany oddzielnie) zawiera 6 klipsów ściennych oraz 6 kołków z wkrętami.

Proste docinanie szyny

Jeśli potrzebujesz krótszy odcinek szyny, nie ma problemu. Z łatwością dotniesz ją z użyciem zwykłej piłki do metalu. Chcesz abyśmy docięli szynę na wymiar? Skontaktuj się z naszym Sprzedawcą!

Łączenie szyn za pomocą złączki

Jeśli Twoja galeria ma być szersza niż 2 metry, nie ma problemu! Domów dodatkową złączkę i z jej pomocą w prosty i estetyczny sposób połączysz dwa kawałki szyny.

Gotowy zestaw z szyną Stal szczotkowana

Jeśli nie chcesz samodzielnie komponować poszczególnych elementów systemu, zapoznaj się ze gotowym zestawem, wykorzystującym szynę szczotkowaną.

No reviews

Akcesoria

Product added to wishlist
Product added to compare.