Plakietka imienna wypukła

Plakietka imienna wypukła

Cena za 1 szt.

NB80C
4,90 zł
Brutto

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Plakietka imienna wypukła

Plakietka imienna wypukła

Cena za 1 szt.

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, biuro obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pola wymagane

Anuluj lub 

 

Plakietka imienna wypukła to popularnie stosowane rozwiązanie, służące prawidłowej identyfikacji pracowników. Prosty i szybki montaż za pomocą klipsa lub agrafki. Identyfikatory to akcesoria niezbędne podczas różnego rodzaju imprez, wystaw i w punktach obsługi Klienta.

Wymiary zewnętrzne: 80 x 32 x 15 mm
Wymiary widoczne: 76 x 31 mm

Sufitowa szyna do obrazów MINI wykonana jest z wysokiej jakości aluminium i przeznaczona do bezpośredniego montażu pod sufitem. Wąski, subtelny profil doskonale nadaje się do witryn okiennych. Szyna MINI oferowana jest w trzech kolorach: białym, srebrnym i czarnym.  Za pomocą oferowanych oddzielnie linek i regulowanych haczyków, stworzysz wygodny i nowoczesny system do podwieszania zdjęć, plakatów, ofert i innych lżejszych obiektów. Z łatwością zdejmiesz i wymienisz swoje eksponaty, a także zmienisz ich położenie.

Maksymalna nośność: 7 kg na 1 mb szyny.

Zestaw montażowy należy zamówić oddzielnie.

UWAGA: do szyny MINI stosuj wyłącznie linki z pętelką. Oferowane przez nas linki z zaczepem zintegrowanym, nie pasują do prowadnicy szyny.

Proste docinanie szyny

Jeśli potrzebujesz krótszy odcinek szyny, nie ma problemu. Z łatwością dotniesz ją z użyciem zwykłej piłki do metalu. Chcesz abyśmy docięli szynę na wymiar? Skontaktuj się z naszym Sprzedawcą!

Prosty montaż

Prosty montaż szyny galeryjnej MINI

Do każdego koloru szyny oferujemy dedykowany zestaw montażowy, uwzględniający wybraną kolorystykę. Szyna o długości 2 metrów posiada 9 nawierconych otworów, za pomocą których bezpośrednio mocujemy ją do sufitu.

Gotowy zestaw z szyną MINI

Szyna galeryjna MINI w witrynie okiennej

Jeśli nie chcesz samodzielnie komponować poszczególnych elementów systemu, zapoznaj się z gotowym zestawem, wykorzystującym szynę MINI.

No reviews

Akcesoria

Product added to wishlist
Product added to compare.